Voucher Allegro o wartości 400 zł za założenie darmowej karty Simplicity!

W promocji Citibanku za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity możemy otrzymać voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na dowolne zakupy na Allegro!

Promocja trwa do 31.01.2018.

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli nie można posiadać żadnej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2015.

Należy oczywiście przejść pomyślną weryfikację przez Bank, jak przy każdym wniosku o wydanie karty kredytowej (podstawowe wymagania: wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce oraz weryfikacja BIK).

Nagrodę w postaci vouchera otrzymamy po wykonaniu co transakcji kartą na łączną kwotę 1000 złotych (w sklepach stacjonarnych lub przez internet) do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy.

Co istotne, karta Citi Simplicity jest całkowicie darmowa (brak opłat rocznych i miesięcznych) i bank gwarantuje, że tak będzie również w przyszłości.

Nagroda zostanie przekazana w wewnętrznym systemie bankowości Citibanku w formie elektronicznego vouchera. Voucher znajdziemy w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej i będzie on ważny przez 4 miesiące – będzie go można wykorzystać jednorazowo podczas zakupów na Allegro.pl.

Kliknij TUTAJ, aby założyć kartę Simplicity

O Autorze 

    Znajdź mnie:
  • facebook

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.