[Podróże] Tanich lotów ciąg dalszy – Flipo, Fly4Free, Mleczne Podróże

W jednym z poprzednich wpisów przedstawiłem program Azuon, umożliwiający szybkie i skuteczne wyszukiwanie tanich lotów. Co jednak jeśli nie chcemy wydawać 84 zł rocznie na licencję, wersja demo jest dla nas zbyt uboga, albo szukamy promocji dotyczących lotów interkontynentalnych?

Z pomocą przychodzą nam portale zbierające informacje o promocjach lotniczych. Są to, m.in.:

mlecznepodroze.pl

fly4free.pl

loter.pl

flipo.pl

Trzy pierwsze z nich to blogi, na których pojawiają się głównie promocje lotnicze, czasami także autokarowe, prenumeraty magazynów podróżniczych i przewodniki.

Flipo.pl to natomiast firma za pośrednictwem której możemy kupić tanie bilety lub pakiet wycieczkowy (bilety + hotel) w rozsądnej cenie.

Korzystając z przedstawionych stron możemy wyruszyć w daleką podróż przynajmniej o połowę taniej niż szukając biletów bezpośrednio na stronach linii lotniczych. Oczywiście najlepsze promocje, takie jak loty w dwie strony na Kubę za 700 zł, do Japonii za 800 zł, do Brazylii za 1200 zł, kończą się w ciągu kilku godzin. Jeśli jednak wykażemy się determinacją to na pewno znajdziemy tam dla siebie bardzo korzystną ofertę. Wysokich lotów!

O Autorze 

  Znajdź mnie:
 • facebook

3 komentarze

 1. 21 stycznia 2016 by ciapulek

  na Kubę za 700 zł ?? nawet z przesiadkami i noclegiem na lotnisku we frankfurcie, nei jest to możliwe, widział Pan takie promocje ?

 2. 11 marca 2016 by ciapulek

  no dobrze, ale skoro dwa razy w roku promocja, to jak na nią trafić?
  czy te promocje podane na kwiecień obowiązują czy to tylko screen dla przykładu?

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.