Lokata bezkarna 3,2% na 3 miesiące od 1 tys. do 100 tys. złotych

Bank BGŻ Optima oferuje Lokatę Bezkarną oprocentowaną 3,2% w skali roku. Dlaczego bezkarną? Dlatego, że zrywając ją przed terminem nie tracimy odsetek.

Do lokaty zakładane jest konto oszczędnościowe, którego obsługa nic nie kosztuje, a po zamknięciu lokaty środki są tam oprocentowane nawet do 2,6% w skali roku (w okresie promocyjnym).

Lokatę zakładamy na 3-miesiące, a kwota lokaty musi mieścić się w przedziale od 1 tys. do 100 tys. złotych. Jest to w tej chwili jedna z najlepszych lokat na rynku, szczególnie dla posiadaczy ponadprzeciętnych oszczędności.

Lokata jest dostępna dla nowych klientów banku BGŻ Optima.

Konto oszczędnościowe posiada tylko jeden zdefiniowany rachunek, na który można przelać z niego pieniądze (ten, z którego dokonamy przelewu celem założenia lokaty), co zwiększa bezpieczeństwo przechowywanych tam środków.

Zamknięcie konta oszczędnościowego (jeśli nie będziemy go potrzebować po zakończeniu okresu lokaty) jest bardzo proste, wystarczy wysłać wiadomość do banku z systemu transakcyjnego. Konto zamykane jest po miesięcznym okresie wypowiedzenia.

Kliknij, aby założyć lokatę

O Autorze 

    Znajdź mnie:
  • facebook

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.