Karta kredytowa z tabletem lub smartfonem od Citi Handlowy

Zakładając darmową kartę kredytową Simplicity w banku Citi Handlowy możemy skorzystać z promocji, która umożliwia otrzymanie tabletu Lenovo Tab 2 A7-30 lub telefonu Samsung Galaxy J1.
Wydanie karty i jej obsługa jest darmowa, jedyną opłatą jest 6 zł za kanał komunikacji Citi PHone, z którego możemy jednak zrezygnować, aby nie płacić żadnej prowizji.

Aby otrzymać nagrodę w postaci tabletu lub smartfona, należy w ciągu 3 miesięcy (po miesiącu w którym podpisaliśmy umowę o kartę) wykonać transkacje kartą na kwotę 3000 złotych. Dużo? Mało? To oczywiście zależy od naszych wydatków miesięcznych. Dodatkowo nalezy przynajmniej 1 raz zalogować się do serwisu transakcyjnego banku w ciągu 30 dni od zawarcia umowy.

Wartość każdej z nagród to ok. 300-400 złotych(według cen z allegro), zawsze można taką nagrodę sprzedać uzyskując finalnie 10-12,5% zwrotu z wydanych 3000 złotych.

Minimalna kwota dochodów, przy której możemy wnioskować o kartę to 1200 złotych netto miesięcznie. Dodatkowym warunkiem jest, aby osoba wnioskująca o kartę od 1 stycznia 2014 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank, jest to więc raczej promocja dla nowych klientów.

Kartę możemy zamówić klikając w link: Tu możesz zamówić kartę

lub w baner poniżej (o ile mamy wyłączonego adblocka)

O Autorze 

    Znajdź mnie:
  • facebook

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.