[PROMOCJA ZAKOŃCZONA] Darmowe konto ze zwrotem 3% (do 50 zł miesięcznie)

Na dobry początek oferta banku BPH, która umożliwi nam wygenerowanie w ciągu roku nawet 600 zł premii.

Konto „Lubię To!” jest prowadzone za 0 zł. Darmowe są też przelewy oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Karta do konta jest darmowa pod warunkiem wykonania 4 transakcji w ciągu miesiąca, w przeciwnym wypadku naliczana jest opłata 6 zł. W praktyce tej jedynej opłaty bardzo łatwo więc uniknąć.

Największa korzyść to jednak zwrot 3% z każdej płatności kartą za dowolne zakupy, do kwoty 50 zł miesięcznie.

Aby uzyskać ten maksymalny zwrot (50 zł) należy wykonać w danym miesiącu transakcje kartą na kwotę 1667 zł (bez minimalnej kwoty transakcji).  Oczywiście nie każdy tyle zostawia w sklepach, ale myślę że przeciętna rodzina wydaje co najmniej 1000 zł miesięcznie na najpilniejsze potrzeby, tj. jedzenie, środki czystości, paliwo itp.

Wydając w ciągu roku 12 000 zł, możemy uzyskać 360 zł zwrotu na nasze konto. W wariancie maksymalnym będzie to aż 600 zł na przestrzeni 12 miesięcy. To całkiem niezła pozycja wyjściowa do realizacji naszego celu, czyli wygenerowania dodatkowej, trzynastej pensji.

Konto należy założyć do 30.06.2015, oferta zwrotu 3% wydatków obowiązuje przez 12 miesięcy po otwarciu konta. W dowolnym momencie możemy zrezygnować z konta z 30-dniowym okresem wypowiedzenia.

Życzę miłych zakupów z 3% zwrotem!

O Autorze 

    Znajdź mnie:
  • facebook

Jedna odpowiedź

  1. 27 maja 2015 by ciapulek

    A jak jest z obsługą w tym banku? Bo na początku każdy kusi, a potem albo nie można się dodzwonić, albo odział czynny do 17.00 ( np. Alior).
    Czy ktoś wie coś więcej o tym banku?

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.