Bon na 400 zł do Biedronki za założenie karty Citi Simplicity!

W nowej promocji Citibanku za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity możemy otrzymać kartę podarunkową o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka!

Promocja trwa do 10.11.2017.

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli nie można posiadać żadnej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2015.

Należy oczywiście przejść pomyślną weryfikację przez Bank, jak przy każdym wniosku o wydanie karty kredytowej (podstawowe wymagania: wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce oraz weryfikacja BIK).

Nagrodę w postaci karty podarunkowej otrzymamy po wykonaniu co najmniej 10 transakcji kartą (w sklepach stacjonarnych lub przez internet) – po 5 transakcji w dwóch kolejnych miesiącach po podpisaniu umowy.

Co istotne, karta Citi Simplicity jest całkowicie darmowa (brak opłat rocznych i miesięcznych) i bank gwarantuje, że tak będzie również w przyszłości.

Nagroda zostanie przekazana w formie 13-cyfrowego elektronicznego vouchera. Voucher znajdziemy w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej i będzie on ważny do 31.12.2018. Oczywiście będzie to kupon wielokrotnego użytku, nie musimy zatem wydać jednorazowo 400 złotych.

Kliknij TUTAJ, aby skorzystać z promocji

O Autorze 

    Znajdź mnie:
  • facebook

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.